Матеріал: Cordura 500d. (США)
Фурнітура: 2М.
Колір: Coyote
Габарити: 33х20х6 см - в складеному вигляді (+15 см у розгорнутому )
Кріпиться на бронежилети і розвантаження за допомогою молле.
Можливо використовувати як звичайний рюкзак за рахунок з'ємних лямок ( входять у комплект )
Має два великих відділення на блискавці, плюс у великому відділенні вставка для встановлення гідратора.
І один плоский фронтальний карман.
Люверси для стоку води.
Фурнітура: 2М.
Колір: Coyote
Габарити: 33х20х6 см - в складеному вигляді (+15 см у розгорнутому )
Кріпиться на бронежилети і розвантаження за допомогою молле.
Можливо використовувати як звичайний рюкзак за рахунок з'ємних лямок ( входять у комплект )
Має два великих відділення на блискавці, плюс у великому відділенні вставка для встановлення гідратора.
І один плоский фронтальний карман.
Люверси для стоку води.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 10 л |
| Колір | Койот |
| Матеріал | Кордура |
| За типом конструкції | М'який |
| Кількість лямок | 2 |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 6 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | R-kit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 148 ₴












