Рюкзак ASAP
Матеріал: Cordura 500d.(США NIR) .
Габарити: 50*15*30 см
Колір: Multicam.
Рюкзак має потрійну блискавку.
Клапан з двома кишенями всередині і окрема блискавка зверху для прямого доступу до радіостанції, проводах, антенам і трубок гідратора.
Всередині дві кишені по боках для гідратора (до 3 л)
Об'єм: 20 л.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 20 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Грудна стяжка, Система підвіски Molle, Сумісність з гідратором, Поясний ремінь |
| За типом конструкції | М'який |
| Кількість лямок | 2 |
| Візерунки і принти | Мультикам |
| Матеріал | Кордура |
| Виробник | R-kit |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 15 см |
| Основні атрибути | |
| Об'єм питної системи/гідратора | 3 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Multicam |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 109 ₴













