Матеріал: Cordura 500d. (США NIR)
Фурнітура: 2М.
Колір: Multicam.
Габарити: 30х25х15 см.
Є зменшеною версією Рюкзак MAP.
Кріпиться на бронежилети і розвантаження за допомогою молле.
Можливо використовувати як звичайний рюкзак за рахунок знімних лямок ( у комплект не входять)
Має два відділення на блискавці, плюс у великому відділенні вставка для встановлення гідратора.
Має систему стяжок на фастексах.
Люверси для стоку води.
Фурнітура: 2М.
Колір: Multicam.
Габарити: 30х25х15 см.
Є зменшеною версією Рюкзак MAP.
Кріпиться на бронежилети і розвантаження за допомогою молле.
Можливо використовувати як звичайний рюкзак за рахунок знімних лямок ( у комплект не входять)
Має два відділення на блискавці, плюс у великому відділенні вставка для встановлення гідратора.
Має систему стяжок на фастексах.
Люверси для стоку води.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 12 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Система підвіски Molle, Сумісність з гідратором, Бічна стяжка |
| За типом конструкції | М'який |
| Візерунки і принти | Мультикам |
| Матеріал | Кордура |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 25 см |
| Висота | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | R-kit |
| Колір | Multicam |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 045 ₴










