Материал: Cordura 1000d.(США)
Фурнітура: 2М.
Цвет: Olive.
Об'єм: 12 літрів.
Габарити: 40х20х15 см.
Кріпиться на бронежилеті та розвантаження за допомогою молока.
Можливо використовувати як звичайний рюкзак завдяки знімним лямкам (до комплекту не входять)
Має два відділи на блискавці, плюс у великому відділенні вставка для встановлення гідратора місткістю до трьох літрів.
Має систему обважнення на фастексах.
Люверси для стікання води.
Фурнітура: 2М.
Цвет: Olive.
Об'єм: 12 літрів.
Габарити: 40х20х15 см.
Кріпиться на бронежилеті та розвантаження за допомогою молока.
Можливо використовувати як звичайний рюкзак завдяки знімним лямкам (до комплекту не входять)
Має два відділи на блискавці, плюс у великому відділенні вставка для встановлення гідратора місткістю до трьох літрів.
Має систему обважнення на фастексах.
Люверси для стікання води.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 12 л |
| Колір | Оливковий |
| Матеріал | Кордура |
| За типом конструкції | М'який |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | R-kit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 819 ₴









