Матеріал: Cordura 500d.(США)
Фурнітура: 2М.
Колір: Coyote.
Об'єм: 12 літрів.
Габарити: 40х20х15 см
Кріпиться на бронежилети і розгрузки за допомогою молле.
Можливо використовувати як звичайний рюкзак за рахунок знімних лямок ( у комплект не входять)
Має два відділення на блискавці, плюс у великому відділенні вставка для встановлення гідратора ємністю до трьох літрів.
Має систему стяжок на фастексах.
Люверси для стоку води.
Фурнітура: 2М.
Колір: Coyote.
Об'єм: 12 літрів.
Габарити: 40х20х15 см
Кріпиться на бронежилети і розгрузки за допомогою молле.
Можливо використовувати як звичайний рюкзак за рахунок знімних лямок ( у комплект не входять)
Має два відділення на блискавці, плюс у великому відділенні вставка для встановлення гідратора ємністю до трьох літрів.
Має систему стяжок на фастексах.
Люверси для стоку води.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 12 л |
| Колір | Койот |
| Матеріал | Кордура |
| За типом конструкції | М'який |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | R-kit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 819 ₴








