Матеріал: Cordura 500d. (США NIR)
Фурнітура: 2М.
Колір: Multicam.
Стропи: TEXCEL
Об'єм: 12 літрів.
Габарити: 38х21х13 см
Штурмовий рюкзак з системою M. O. L. L. E. для перенесення гідросистеми.
Кріпиться на бронежилети і розвантаження за допомогою молле, але можна носити і як самостійний рюкзак зі знімними плечовими лямками. Також можна прикріпити рюкзак до іншого з допомогою фастексів.
Рюкзак має одне містке основне відділення на блискавці. На задній стінці є кишеня для гідратора.
Люверси для стоку води.
Знімна м'яка накладка, покрита сіткою аір меш для вентиляції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 12 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Бічна стяжка, Лямки анатомічної форми, Система підвіски Molle, Сумісність з гідратором |
| Колір | Різні кольори |
| За типом конструкції | М'який |
| Кількість лямок | 2 |
| Візерунки і принти | Мультикам |
| Матеріал | Кордура |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 38 см |
| Ширина | 21 см |
| Висота | 13 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | R-kit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 520 ₴












